2024-09-11 / Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Asystent lekarza weterynarii

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Asystent lekarza weterynarii
Miejsce pracy: Mrągowo
Numer: StPr/24/0419
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy wykonaniu zabiegów oraz czynności weterynaryjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mrągowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

10 Września 2024

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Warunki pracy - Praca biurowa w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Braniewie oraz przeprowadzanie kontroli na terenie powiatu braniewskiego, - Praca w urzędzie w poniedziałki od 8 do 16, od wtorku do piątku od 7:15-15:15 - Wyjazdy...
Więcej

10 Września 2024

Inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Iławie

warmińsko-mazurskie / Iława

  • Warunki pracy - Praca biurowa w siedzibie Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Iławie oraz praca na terenie powiatu iławskiego. - Praca przy komputerze powyżej 4 godzin na dobę. - Wyjazdy służbowe, prowadzenie auta służbowego. - Możliwa...
Więcej