2024-09-06 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Orneta
Numer: StPr/24/0537
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów w zakresie zawierania umów ubezpieczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Orneta


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Konsultant Finansowy

Prudential Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Główne zadania na ww. stanowisku...
Więcej

13 Września 2024

Konsultant Finansowy

Prudential Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Jeżeli myślisz o zmianie branży lub szukasz dodatkowego źródła dochodu, a ponadto posiadasz wysoki poziom samodyscypliny, jesteś ambitny i komunikatywny – porozmawiaj z nami o możliwości współpracy. Główne zadania na ww. stanowisku...
Więcej