wczoraj / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Technik farmacji

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Lubawa
Numer: StPr/24/2467
OBOWIĄZKI:
Technik farmacji - prace w aptece
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Technik farmaceutyczny*
Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne, kierunek: technik farmacji
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania inne:

Osoba po szkole z tytułem technika farmacji, Praca w godzinach 8.00-22.00. Kontakt tel: 502 059 060 - Artur Południkiewicz lub mailowy - artur.poludnikiewicz@gmail.com

Miejsce pracy:

Lubawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie