2024-06-04 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Kierowca

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kierowca
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
Załadunek towaru. Rozworzenie na punkty. Praca na magazynie.Godziny pracy 03:00 - 11:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowca min. rok.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Powiązane