2024-09-13 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Higienistka stomatologiczna

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/1035
OBOWIĄZKI:
Praca w gabinecie stomatologicznym - przygotowanie gabinetu do pracy, dezynfekcja oraz sterylizacja narzędzi, asystowanie do zabiegów stomatologicznych, rejestracja pacjentów.Godziny pracy między 8:30 a 19:30 (do ustalenia).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: Higienistka stomatologiczna/asystentka stomatologiczna
Uprawnienia: Certyfikat szkolenia dezynfekcja, sterylizacja i protokół zakłuć w gabinecie stomatologicznym

Wymagania inne:

Pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole, punktualność, komunikatywność - rejestracja pacjentów Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie