Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/18/1188
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, porządkowanie i przechowywanie akt
Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Zobacz podobne oferty

Pracownik obsługi biurowej

prowadzenie teczek zgodnie z Rzeczowym Wykazem Akt, odbieranie i dostarczanie korespondencji, sporządzanie kopii dokumentów, uzupełnianie i prowadzenie rejestru korespondencji, pomoc przy zakładaniu kopert dowodowych, sprządanie wykazów kopert dowodowych osób...

Pracownik Biurowy

OPIS STANOWISKA: Wsparcie działu HR w procesach rekrutacyjnych tj. poszukiwanie pracowników poprzez nadawanie ogłoszeń rekrutacyjnych i pracę w social mediach Ścisła współpraca z Kierownikami obiektów w zakresie potrzeb rekrutacyjnych Prowadzenie rozmów...

Pracownik biurowo-magazynowy

pracownik biurowo-magazynowyWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: umiejętność obsługi komputera