Praca: Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Pomocnik stolarza
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/18/0943
OBOWIĄZKI:
czyszczenie elementów, sortowanie, pakowanie, odbieranie gotowych elementów od maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Braniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Stolarz Aluminium

Miejsce pracy: Pinion, Francja   Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy jako STOLARZ ALUMINIUM. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m.in wykonywanie prac montażowych na drzwiach, roletach, markizach oraz elementach fasad.

Stolarz

skręcanie i montaż mebliWymagania konieczne:Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania inne:do przyuczenia

Stolarz

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Stolarz montażowy

Montaż, składanie, pakowanie elementów meblowych II zmiany wynagrodzenie 2100 zł brutto Wymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inneUprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespoleWymagania inne:Wykształcenie zasadnicze...