Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/18/3469
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie produktów dla kuchni, pomoc w gotowaniu, robienie sałatek Praca na terenie Elbląga-placówki prowadzone przez firmę-na dwie zmiany wg grafiku w godzinach 6-24(zmiany ustalane w zależności od godzin pracy placówki) praca od lutego 2019r. na okres 3 lat

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, wymagana umiejętność gotowania oraz zanjomość kuchni ukraińskiej

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu