Praca: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Konserwator
Miejsce pracy: Zalewo
Numer: StPr/20/0572
OBOWIĄZKI:
Konserwacja, naprawa, przeglądy techniczne urządzeń i sprzętu w zakładzie ( wymiana podstawowych części w maszynach np. bezpiecznik , olejowanie)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: badania sanitarno - epidemiologiczne, mile widziane doświadczenie zawodowe,

Miejsce pracy:

Zalewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Konserwator Urządzeń Dźwigowych

OFERUJEMY:Pracę w stabilnej międzynarodowej organizacji w ramach umowy o pracę;Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;Kwartalny system premiowy; premię świątecznąNiezbędne narzędzia pracy, tj. samochód służbowy, telefon, laptop;Prywatną...

Konserwator

dbanie o obiekt i tereny zielone, drobne naprawy bieżąceWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: 2-letnie doświadczenie