Praca: Gospodarz domu

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Gospodarz domu
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/21/0195
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
Miejsce pracy:

Biskupiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Hydraulik / monter instalacji sanitarnych

Wykonywanie instalacji sanitarnych - wodnych kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: prawo jazdy B

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Montaż przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych, sprawdzanie szczelności przewodów, praca fizyczna

Kelner

Obsługa gości, wydawanie posiłków, polerowanie sztućców i szkła godziny pracy 8-16 Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Technolog/doradca techniczno-handlowy - produkcja okien i drzwi

sporządzanie wycen, ofert, kosztorysów ofertowych, analiza, przygotowanie dokumentacji projektowej, dobór rozwiązań systemowych, wsparcie techniczne klientów w zakresie oferowanych produktów, przyjmowanie i obsługa reklamacji, budowanie i utrzymywanie relacji...