Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Elektryk
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/19/0761
OBOWIĄZKI:

zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie elektrycznym, usuwanie awarii elektrycznych maszyn i inst. produkcyjnej, planowanie i wykonywanie działań prewencyjnych, bieżące wsparcie działu produkcyjnego przy obsłudze maszyn i urządzeń a także prowadzenie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: świadectwo kwalifik. sep

Wymagania inne:

umiejętność obsługi elektronarzędzi (min. szlifierki, wiertarki, praski), wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 16 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu